Przychodnia dla psów i kotów

przychodnia-dla-psow-i-kotow.jpg

Przychodnia dla psów i kotów Katedry Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów

Ordynator: dr n. wet. Maciej Grzegory
dr n. wet. Iwona Poświatowska-Kaszczyszyn
lek. wet. Aleksandra Bednarska
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
pl. Grunwaldzki 47, 50-366 Wrocław

Godziny otwarcia:
w dni powszednie od 9:00 do 20:00

Harmonogram dyżurów - maj 2024

Harmonogram dyżurów - czerwiec 2024

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja na wizyty. Pacjenci umówieni przyjmowani są w pierwszej kolejności.

Podejrzewasz, że twój pies lub kot może być chory? Specjaliści Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu służą pomocą. Umów się telefonicznie na konsultację w naszej klinice przy placu Grunwaldzkim we Wrocławiu. Weterynarz zbada psa lub kota, postawi diagnozę, zaproponuje leczenie lub skieruje na dalsze badania do poradni specjalistycznej.

Przychodnia dla psów to pierwsza droga kontaktu, gdy obserwujesz brak apetytu lub osłabienie u czworonoga. Wczesne reagowanie to podstawa dobrego zdrowia. Podobnie jest z profilaktyką. Zapraszamy na okresowe badania pupili. Przychodnia dla kotów to miejsce, w którym raz na jakiś czas należy przejrzeć uzębienie, sprawdzić kartę szczepień i zważyć swojego podopiecznego. Nie warto pozostawać obojętnym nawet na pozornie niegroźne objawy, takie jak: zmatowienie sierści, nietypowy apetyt lub picie zwiększonej ilości wody. Wszystkie te oznaki mogą być objawami choroby, którą należy zacząć leczyć.

Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z wachlarzem naszych usług – zwłaszcza z ofertą poradni specjalistycznych, w których świadczona jest profesjonalna pomoc zwierzętom potrzebującym opieki stomatologicznej, neurologicznej, dermatologicznej, kardiologicznej czy jakiejkolwiek innej. Zapoznaj się z grafikiem dyżurów lekarzy w przychodni i umów się na wizytę.

Informacja o wpływie działalności z wykorzystaniem promieniowania jonizującego na zdrowie ludzi i środowiska